• Відкриті торги
  • КЕП

Роялі

1 863 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1bef9ddf38524ae9b40f606a70716ea4
Ідентифікатор договору: UA-2018-10-26-002583-c-b1
Замовник: Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
Постачальник: УБСП "КОМОРА"
Класифікатор ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиАналіз за цим CPV
Номер договору: 07/12/18-вт/1
Дата підписання: 07.12.2018 00:00
Період дії договору: 07.12.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 1 863 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 863 000.00 UAH)
Оплачено: 1 863 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 863 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роялі
Код ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструменти
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 79008, Україна, Львівська область, Львів, проспект Свободи, 28 На карті

Внесені зміни

    Номер: 7b679e2f19b244bdab8b02489d69b03f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Вказана причина обгрунтовується тим, що в переліку причин додавання змін до договору відсутня причина- зміна джерела фінансування закупівлі
    Номер додаткової угоди: 07/12/18-вт/1
    Дата внесення змін до договору: 26.12.2018 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода1.pdf
    Номер: 1df2da7cc2f84e688e90067799a474de
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Затримка фінансування витрат Замовника
    Номер додаткової угоди: 07/12/18-вт/1
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2018 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2.pdf
    Номер: 20bf7d426e874665bfe5e46005ba21c1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Вказана причина обгрунтовується тим, що в переліку причин додавання змін до договору відсутня причина- зміна джерела фінансування закупівлі
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 11.11.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода3.pdf