-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Натуральний каучук
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-005167-a
Торги не відбулися
47 565.00
UAH з ПДВ
Номер:
e7b93082dec24d22ba64c45a6fb52946
Внутрішній номер закупівлі:
26912214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-005167-a
Замовник:
Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00151644
-
Адреса:
02157, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Празька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Колот +380672590443, +380666554004 anna_ka@ukr.net http://elastik.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03116100-8 Натуральний каучукАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 565.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 11:34 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 11:34 - 05.11.2025 11:32
Аукціон:
з 06.11.2025 15:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 565.00 Натуральний каучук