• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Натуральний каучук

Оголошено тендер

47 565.00 UAH
Номер: de4d6d4750ec48ae8debfcda382526f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-28-005346-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик"
Замовник: Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик"
Очікувана вартість: 47 565.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Натуральний каучук
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 03116100-8 Натуральний каучук
Дата опублікування: 28.10.2025 11:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Натуральний каучук RSS-1 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 03116100-8 Натуральний каучук
Кількість 350 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума47 565.00 UAH