• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Система контролю управління доступу (СКУД) та відеоспостереження (ВС) в приміщеннях студії «Діджитал»

Завершена

171 825.00 UAH без ПДВ
Номер: f927f18c035d44d78ffcab318322d5f6
Внутрішній номер закупівлі: 26905484
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-27-014959-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 171 825.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.10.2025 17:14 - 01.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2025 17:14 - 04.11.2025 17:00
Аукціон: з 05.11.2025 12:45
Період кваліфікації: 04.11.2025 17:00 - 07.11.2025 16:03
Період завантаження договору: 13.11.2025 00:00 - 23.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴171 825.00 Система контролю управління доступу (СКУД) та відеоспостереження (ВС) в приміщеннях студії «Діджитал»