• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Система контролю управління доступу (СКУД) та відеоспостереження (ВС) в приміщеннях студії «Діджитал»

Оголошено тендер

171 825.00 UAH
Номер: f9898f5f833c42d8843fb0a32942f2dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-18-014804-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 171 825.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Система контролю управління доступу (СКУД) та відеоспостереження (ВС) в приміщеннях студії «Діджитал»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування: 18.09.2025 15:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума171 825.00 UAH