-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дозатор 1-канальний регульованого об'єму; Дозатор 8-канальний регульованого об'єму, НК 024:2023 – 38522 «Піпетка механічна»; НК 031:2024 – W0503020199 «Піпетки – Інше»
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-013152-a
Завершена
20 790.00
UAH з ПДВ
Номер:
17627695a9b147589d46108caf67d6a1
Внутрішній номер закупівлі:
26903669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-013152-a
Замовник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Майбороди Платона будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Підопригора +380687175478 pidoprygora.lyudmila@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 790.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 16:08 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 16:08 - 05.11.2025 00:00
Аукціон:
з 05.11.2025 15:14
Період кваліфікації:
05.11.2025 00:00 - 11.11.2025 16:10
Період завантаження договору:
17.11.2025 00:00 - 27.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 790.00 Дозатор 1-канальний регульованого об'єму; Дозатор 8-канальний регульованого об'єму, НК 024:2023 – 38522 «Піпетка механічна»; НК 031:2024 – W0503020199 «Піпетки – Інше»