• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дозатор 1-канальний регульованого об'єму; Дозатор 8-канальний регульованого об'єму, НК 024:2023 – 38522 «Піпетка механічна»; НК 031:2024 – W0503020199 «Піпетки – Інше»

Оголошено тендер

20 790.00 UAH
Номер: b328237ff28f4090b48e4871bb8aab91
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-27-015564-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
Замовник: Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
Очікувана вартість: 20 790.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дозатор 1-канальний регульованого об'єму; Дозатор 8-канальний регульованого об'єму, НК 024:2023 – 38522 «Піпетка механічна»; НК 031:2024 – W0503020199 «Піпетки – Інше»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 27.10.2025 15:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6561040 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері профілактики і лікування хвороб людини
Сума20 790.00 UAH