-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Граблі, вила, лопати, держаки, сапки, льодоруби (Код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя)
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-012914-a
Завершена
103 684.00
UAH з ПДВ
Номер:
dcc10a2e3dcf4e8bbb0771b31376ad91
Внутрішній номер закупівлі:
26903436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-012914-a
Замовник:
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221171
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Берестейський, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Єрмакова +380443440318 zoo_zakupka@ukr.net http://zoo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
103 684.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 16:01 - 01.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 16:01 - 04.11.2025 10:00
Аукціон:
з 05.11.2025 15:17
Період кваліфікації:
04.11.2025 10:00 - 06.11.2025 14:05
Період завантаження договору:
12.11.2025 00:00 - 22.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴103 684.00 Граблі, вила, лопати, держаки, сапки, льодоруби (Код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя)