• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Граблі, вила, лопати, держаки, сапки, льодоруби (Код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя)

Оголошено тендер

103 684.00 UAH
Номер: 15494e779dc342d7ac8ecc8323f6a223
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-27-015905-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський зоологічний парк загальнодержавного значення
Замовник: Київський зоологічний парк загальнодержавного значення
Очікувана вартість: 103 684.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Граблі, вила, лопати, держаки, сапки, льодоруби (Код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування: 27.10.2025 15:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума103 684.00 UAH