-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж та технічної документації з нормативної грошової оцінки земель з формуванням бази даних програмного комплексу по розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок Верхньодніпровської міської територіальної громади Кам’янського району Дніпропетровської області (Код за ДК 021-2015:71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-008115-a
Строк надання послуги: до «30» червня 2026 року у відповідності до Календарного плану (Додаток № 3), зокрема: - розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж - до 20 грудня 2025 року; - розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель з формуванням бази даних програмного комплексу по розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок - до 20 грудня 2025 року; - погодження проекту землеустрою – протягом шести місяців з дня укладення договору про закупівлю, але не пізніше 30 червня 2026 року.
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c2762931477e42019d0d82664b49b4b1
Внутрішній номер закупівлі:
26898632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-008115-a
Замовник:
Верхньодніпровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052595
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, проспект Шевченка, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Перетяка +380989609402 peretyakaelena1402@gmail.com http://vdn.otg.dp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 13:52 - 01.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 13:52 - 04.11.2025 00:00
Аукціон:
з 04.11.2025 14:11
Період кваліфікації:
04.11.2025 00:00 - 13.11.2025 11:26
Період завантаження договору:
19.11.2025 00:00 - 29.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж та технічної документації з нормативної грошової оцінки земель з формуванням бази даних програмного комплексу по розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок Верхньодніпровської міської територіальної громади Кам’янського району Дніпропетровської області (Код за ДК 021-2015:71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)