• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж та технічної документації з нормативної грошової оцінки земель з формуванням бази даних програмного комплексу по розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок Верхньодніпровської міської територіальної громади Кам’янського району Дніпропетровської області (Код за ДК 021-2015:71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: e2806b8ae9644b6593d4addb168b98e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-27-003033-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Верхньодніпровська міська рада
Замовник: Верхньодніпровська міська рада
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж та технічної документації з нормативної грошової оцінки земель з формуванням бази даних програмного комплексу по розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок Верхньодніпровської міської територіальної громади Кам’янського району Дніпропетровської області (Код за ДК 021-2015:71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 27.10.2025 10:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний фонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7130 - Здійснення заходів із землеустрою
Адміністративно-територіальна класифікаціяВерхньодніпровська
Сума800 000.00 UAH