• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ)

Завершена

375 157.20 UAH з ПДВ
Номер: e1f0c046e5a04791b2c28f3d8fceefef
Внутрішній номер закупівлі: 26885927
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-24-012957-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Оксана Полянська +380963290425 olc_economist@ukr.net https://zt.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Закупівля товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Очікувана вартість: 375 157.20 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 22000 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 64 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 375 157.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2025 15:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 49547fc4a3d74b81a8a5d348bbee36c3
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-24-012957-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 05-11166/25-БО-Т
Сума договору: 375 157.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 312 631.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 24.10.2025 15:20
Статус:
Підписаний
pdf
Договір05-11166-25-БО-Т.pdf
pdf
заява.pdf
pdf
Згода НАФТОГАЗ.pdf