-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ)
Оголошено тендер
375 157.20
UAH
Номер:
665b51181a654f8f99decaeffd8304b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-20-017314-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38499986
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38499986
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
375 157.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 – Природний газ)
Примітки:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, а саме: тендер був автоматично відмінений електронною системою закупівель відповідно до пункту 51 Особливостей через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
20.10.2025 16:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума375 157.20 UAH