-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змішувач для умивальника, гофра для унітазу, сифон умивальника, кріплення для умивальника, унітаз, умивальник
Тендер Prozorro UA-2025-10-24-012621-a
Завершена
8 085.00
UAH без ПДВ
Номер:
35207a170a6e4fc4bb3b8ee67c7555c0
Внутрішній номер закупівлі:
26885594
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-24-012621-a
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жилка Ірина Василівна 380976728280 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником 09.10.2025 року була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю товарів за кодом ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні, ідентифікатор закупівлі UA-2025-10-09-012275-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 17.10.2025 року внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації до відміненої закупівлі.
Сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупвлі, що була зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність пропозицій учасників.
Враховуючи викладене, з метою задоволення потреби в закупівлі послуг за кодом ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні, замовник укладає договір на загальну суму 8 085,00 грн. без ПДВ, без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави».
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за особливостями (документальне підтвердження):
1. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-10-09-012275-a.
Очікувана вартість:
8 085.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Змішувач для умивальника
Кількість
2 штука
Період постачання
23.10.2025 - 07.11.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Гофра для унітазу
Кількість
1 штука
Період постачання
23.10.2025 - 07.11.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Сифон умивальника
Кількість
2 штука
Період постачання
23.10.2025 - 07.11.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Кріплення для умивальника
Кількість
2 штука
Період постачання
23.10.2025 - 07.11.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
унітаз
Кількість
1 штука
Період постачання
23.10.2025 - 07.11.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Умивальник
Кількість
2 штука
Період постачання
23.10.2025 - 07.11.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Богачевська М.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2763208800
-
Адреса:
Україна, Львівська область
Ціна пропозиції
8 085.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2025 15:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b4d76299d1c4584b56f2e9564d91318
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-24-012621-a-b1
Постачальник:
ФОП Богачевська М.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2763208800
-
Адреса:
Україна, Львівська область
Номер договору:
135-25
Сума договору:
8 085.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Змішувач для умивальника: 700.00000 UAH без ПДВ
Гофра для унітазу: 140.00000 UAH без ПДВ
Сифон умивальника: 122.00000 UAH без ПДВ
Кріплення для умивальника: 50.50000 UAH без ПДВ
унітаз: 3 400.00000 UAH без ПДВ
Умивальник: 1 400.00000 UAH без ПДВ
Гофра для унітазу: 140.00000 UAH без ПДВ
Сифон умивальника: 122.00000 UAH без ПДВ
Кріплення для умивальника: 50.50000 UAH без ПДВ
унітаз: 3 400.00000 UAH без ПДВ
Умивальник: 1 400.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2025 00:00 - 25.12.2025 00:00
Дата підписання:
23.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний