-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Змішувач для умивальника, гофра для унітазу, сифон умивальника, кріплення для умивальника, унітаз, умивальник
Оголошено тендер
8 085.00
UAH
Номер:
9cc6b599a45d425ab8dc900793aff060
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-24-014601-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373294
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 085.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Змішувач для умивальника, гофра для унітазу, сифон умивальника, кріплення для умивальника, унітаз, умивальник
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.10.2025 15:24
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 200,00 тис.грн., робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. грн., може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
-
Дата публікації:
24.10.2025 15:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Змішувач для умивальника
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.11.2025
Гофра для унітазу
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.11.2025
Сифон умивальника
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.11.2025
Кріплення для умивальника
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.11.2025
унітаз
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.11.2025
Умивальник
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.11.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума8 085.00 UAH