• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

«Капітальний ремонт прибудинкової території комунальної власності по вул. Києво-Мироцька 104Б в м. Буча Київської області»

Торги не відбулися

2 014 160.00 UAH з ПДВ
Номер: bf14106eb5764c4f8cec61b23eb870d1
Внутрішній номер закупівлі: 26869432
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-23-013210-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Турська Ганна Миколаївна 380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 014 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.10.2025 15:54 - 04.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.10.2025 15:54 - 07.11.2025 00:00
Аукціон: з 07.11.2025 11:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 014 160.00 Капітальний ремонт прибудинкової території комунальної власності по вул. Києво-Мироцька 104Б в м. Буча Київської області