-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт прибудинкової території комунальної власності по вул. Києво-Мироцька 104Б в м. Буча Київської області»
Оголошено тендер
2 014 160.00
UAH
Номер:
2efe2faf596746b6b4209e3969d51e57
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-23-015927-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Бульвар Леоніда Бірюкова, будинок 9, приміщення 2.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Бульвар Леоніда Бірюкова, будинок 9, приміщення 2.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 014 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт прибудинкової території комунальної власності по вул. Києво-Мироцька 104Б в м. Буча Київської області»
Примітки:
Підстава: пункту 10 Постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.10.2025 15:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт прибудинкової території комунальної власності по вул. Києво-Мироцька 104Б в м. Буча Київської областіа, 104 в м. Буча, Київської області (аварійно-відновлювальні роботи). Коригування.»ульв. Леоніда Бірюкова із під’їздом до центрального кладовища в м. Буча Київської області. Коригуванняа Кожедуба, 8-Б, м. Буча, Бучанського району, Київської області (заходи з усунення аварій в житловому фонді)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБуча
Сума2 014 160.00 UAH