-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Ремонтний комплект для лопасного компресора AZH4.OH)
Тендер Prozorro UA-2025-10-22-007765-a
Торги не відбулися
120 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b6e20cdeb43e4fb28750b32ca602e27b
Внутрішній номер закупівлі:
26847829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-22-007765-a
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марія Бойко +380753201173 mashaboyko88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2025 13:28 - 28.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2025 13:28 - 31.10.2025 00:00
Аукціон:
з 31.10.2025 12:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Ремонтний комплект для лопасного компресора AZH4.OH)