• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Ремонтний комплект для лопасного компресора AZH4.OH)

Оголошено тендер

120 000.00 UAH
Номер: 13ab4a410f5349cab233295c1f00e50e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-22-009337-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП ММР "Миколаївелектротранс"
Замовник: КП ММР "Миколаївелектротранс"
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Ремонтний комплект для лопасного компресора AZH4.OH)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування: 22.10.2025 13:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 000.00 UAH