-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-10-22-006583-a
Торги не відбулися
613 893.60
UAH з ПДВ
Номер:
5a96369390634c3980e5c42d7d13071b
Внутрішній номер закупівлі:
26846651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-22-006583-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Довженко +380673594885 buhgalteriatpal@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
613 893.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2025 15:15 - 27.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2025 15:15 - 30.10.2025 00:00
Аукціон:
з 30.10.2025 13:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴613 893.60 Природний газ