-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо (природній газ)
Оголошено тендер
613 893.60
UAH
Номер:
3aee655b9ceb43569aa63295c9e78d54
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-22-007660-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
613 893.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09120000-6 Газове паливо (природній газ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
22.10.2025 12:19
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”(зі змінами))
-
Дата публікації:
22.10.2025 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТомаківка
Сума613 893.60 UAH