-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-11-02-002565-b
Завершена
1 440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 400.00 UAH
Номер:
feea91af641049809763757b5b8023fe
Внутрішній номер закупівлі:
2684446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-02-002565-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42072219
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Центральна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ляшенко Антоніна Павлівна +380645621590 buh-oms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 440 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 400.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2018 23:54 - 08.11.2018 11:18
Період прийому пропозицій:
02.11.2018 23:54 - 18.11.2018 11:18
Аукціон:
19.11.2018 12:03 - 19.11.2018 12:30
Період кваліфікації:
19.11.2018 12:30 - 26.11.2018 17:15
Період завантаження договору:
26.11.2018 16:52 - 16.12.2018 16:52
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
90000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВАНТ ТРЕЙДІНГ"
Оскарження: 19.11.2018 12:30 - 04.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39472499
-
Контактна особа:
ТОВ АВАНТ ТРЕЙДІНГ 380503159819, 380503159819 avanttreiding@i.ua
-
Адреса:
04119, Україна, місто Київ, Київ, вул. Дегтярівська, будинок 21 А, офіс 201
Оскарження: 19.11.2018 12:30 - 04.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
976 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
976 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.11.2018 14:14
Документи
44
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 23.11.2018 14:14 - 07.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 23.11.2018 14:14 - 07.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
985 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
985 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.11.2018 16:52
Документи
10
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Оскарження: 26.11.2018 16:52 - 07.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380991996619 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Оскарження: 26.11.2018 16:52 - 07.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 157 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 157 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2018 17:15
Документи
60
Скарги
0
Контракти
Номер:
ebdab03bf06646ad96bb4e2330b7c758
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-02-002565-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380991996619 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Номер договору:
17-12/18
Сума договору:
1 157 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
07.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний