-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
1 157 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
ebdab03bf06646ad96bb4e2330b7c758
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-02-002565-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380991996619 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
17-12/18
Дата підписання:
07.12.2018 00:00
Період дії договору:
07.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
1 157 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 157 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
90000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018