• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ за кодом ЄЗС ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо

Торги не відбулися

480 542.27 UAH з ПДВ
Номер: acc242a7413d4b5699ef348379980df2
Внутрішній номер закупівлі: 26838098
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-21-016168-a   
Замовник: МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
Контактна особа: Ольга Граматик +380482349067 sanodsns@gmail.com http://mrcodeskyi.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 480 542.27 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.10.2025 16:53 - 26.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 21.10.2025 16:53 - 29.10.2025 10:00
Аукціон: з 30.10.2025 13:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴480 542.27 Природний газ за кодом ЄЗС ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо