-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за кодом ЄЗС ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо
Оголошено тендер
480 542.27
UAH
Номер:
b2473eba38a847798278187916c43cd3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-21-018749-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
480 542.27 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за кодом ЄЗС ДК 021:2015 – 09120000-6
Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
21.10.2025 16:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ за кодом ЄЗС ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо
Кількість
28.18 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний та спеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума480 542.27 UAH