-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2025-10-21-007483-a
Завершена
941 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
2c4c711955954beab56f71dba33bd60a
Внутрішній номер закупівлі:
26829544
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-21-007483-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталя 380930101928 shmugel_natalia90@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
941 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.10.2025 12:31 - 26.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2025 12:31 - 29.10.2025 00:00
Аукціон:
з 29.10.2025 13:09
Період кваліфікації:
29.10.2025 00:00 - 30.10.2025 12:09
Період завантаження договору:
05.11.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴941 650.00 Не передбачено поділ предмету закупівлі на лоти