-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
941 650.00
UAH
Номер:
a6c8f1424a49497096e710e2166a8acd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-20-011167-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
941 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.10.2025 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума941 650.00 UAH