-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-10-21-006760-a
Торги не відбулися
5 201 043.00
UAH з ПДВ
Номер:
a7ede5cc98644c7686b8d77f3e37c866
Внутрішній номер закупівлі:
26828850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-21-006760-a
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 201 043.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.10.2025 13:10 - 26.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2025 13:10 - 29.10.2025 18:00
Аукціон:
з 30.10.2025 13:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 201 043.00 Природний газ