-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
5 201 043.00
UAH
Номер:
7e29a55bc3d14708a978d3b6d05ddc34
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-21-007443-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 201 043.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
21.10.2025 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписФінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету
Сума5 201 043.00 UAH