-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Комп'ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша оптична)
Тендер Prozorro UA-2016-10-17-000035-a
Комп'ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша оптична) – 30 шт.
Торги не відбулися
213 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 0.50 UAH
мін. крок: 0% або 0.50 UAH
Номер:
3db583bf381a406097a58329a915cb4b
Внутрішній номер закупівлі:
268123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-17-000035-a
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад " Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070884
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 54/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Узунов Лев Олександрович 380444561201,380970242600 tender01@kneu.kiev.ua http://kneu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30213000-5 Персональні комп’ютериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
213 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2016 09:13 - 22.10.2016 13:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2016 09:13 - 01.11.2016 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴213 000.00 Комп'ютер (комплект: системний блок, монітор, клавіатура USB, миша оптична)