-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ваги лабораторні електронні
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-014326-a
Завершена
26 160.00
UAH з ПДВ
Номер:
7baa635484284a17b3b68ebc53a0503f
Внутрішній номер закупівлі:
26803248
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-014326-a
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василишин Христина Теодорівна 380977112859 Khrystyna.T.Vasylyshyn@lpnu.ua http://www.lp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38310000-1 Високоточні терезиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 17:30 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 17:30 - 25.10.2025 18:00
Аукціон:
з 27.10.2025 13:11
Період кваліфікації:
25.10.2025 18:00 - 29.10.2025 15:18
Період завантаження договору:
04.11.2025 00:00 - 14.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 160.00 Ваги лабораторні електронні