• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ваги лабораторні електронні

Оголошено тендер

26 160.00 UAH
Номер: 637d251ce2f342cbade86274c045e7f0
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-17-017600-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НУ "Львівська політехніка"
Замовник: НУ "Львівська політехніка"
Очікувана вартість: 26 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ваги лабораторні електронні
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терези
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 17.10.2025 17:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума26 160.00 UAH