• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області (Код ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Торги не відбулися

670 052.00 UAH з ПДВ
Номер: c48fb097f5d147c693381505b96c0585
Внутрішній номер закупівлі: 26801670
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-17-012755-a   
Замовник: Державна спеціалізована установа "Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Контактна особа: Тригуб Світлана Анатоліївна +380332723522 volyn-sme-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 670 052.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.10.2025 15:53 - 24.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.10.2025 15:53 - 27.10.2025 09:00
Аукціон: з 28.10.2025 13:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴670 052.00 Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області