-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області (Код ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
670 052.00
UAH
Номер:
74265383f856481eaec4916cb87677d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-15-012592-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006679
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, проспект Волі 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006679
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, проспект Волі 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
670 052.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області (Код ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.10.2025 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщення патологоанатомічного корпусу Державної спеціалізованої установи «Волинське обласне бюро судово-медичної експертизи» на вул.Стефаника, 3-а в м. Луцьку Волинської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума670 052.00 UAH