-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуги з сервісного та технічного обслуговування дахової котельні багатоквартирного житлового будинку для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-009287-a
Торги не відбулися
81 126.96
UAH без ПДВ
Номер:
fb532611d4394cdca169413420ad5f91
Внутрішній номер закупівлі:
26798218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-009287-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
81 126.96 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 14:09 - 24.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 14:09 - 27.10.2025 09:00
Аукціон:
з 28.10.2025 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 126.96 Послуги з сервісного та технічного обслуговування дахової котельні багатоквартирного житлового будинку для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"