• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуги з сервісного та технічного обслуговування дахової котельні багатоквартирного житлового будинку для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Оголошено тендер

97 352.35 UAH
Номер: 3d7e07730d0a4b348f74aed7f61c1d71
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-14-014013-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 97 352.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (Послуги з сервісного та технічного обслуговування дахової котельні багатоквартирного житлового будинку для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Примітки: №557-25 від 14.10.2025 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування: 14.10.2025 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума97 352.35 UAH