• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення замірів опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).

Завершена

30 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 88fc9dfe6dc047f388be0afc1607494e
Внутрішній номер закупівлі: 26797111
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-17-008173-a   
Замовник: Військова частина 2144
Контактна особа: Зарицька Наталія Степанівна 0322390194 nszarytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.10.2025 13:25 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.10.2025 13:25 - 25.10.2025 07:00
Аукціон: 27.10.2025 13:23 - 27.10.2025 13:46
Період кваліфікації: 27.10.2025 13:46 - 28.10.2025 15:36
Період завантаження договору: 03.11.2025 00:00 - 13.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 000.00 Послуги з проведення замірів опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання