• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення замірів опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання

Оголошено тендер

30 000.00 UAH
Номер: a24847d910e246909406ac9783f78909
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-17-002599-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 2144
Замовник: Військова частина 2144
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення замірів опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання
Примітки: Процедура закупівлі - відкриті торги (з врахуванням особливостей, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»). Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження у річному плані закупівель, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника згідно п.14 Особливостей Постанови КМУ від 12.10.22 №1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.10.2025 09:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з проведення замірів опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання в ПТТ площею 268,6 кв.м. за адресою: м.Львів
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2025
Послуги з проведення замірів опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання в ПТТ (з м.д. н.п.Мостиська) площею 288,31 кв.м. за адресою: м. Мостиська
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2025
Послуги з проведення замірів опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання в СП «Нісмичі» площею 277,4 кв.м. за адресою: с.Нісмичі
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2025
Послуги з проведення замірів опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання в СП «Смільниця» площею 277,4 кв.м. за адресою: с.Терло
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2025
Послуги з проведення замірів опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання в СП «Рава-Руська» площею 25 кв.м. за адресою: с.Річки
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума30 000.00 UAH