-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Щебенево-піщана суміш, щебінь, гранітний відсів
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-004273-a
Завершена
1 647 250.00
UAH з ПДВ
Номер:
5b49364543244bd78598fd761b6317ff
Внутрішній номер закупівлі:
26793221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-004273-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Галімова Олена Петрівна 380976677501 OHalimova@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 647 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 11:10 - 24.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 11:10 - 27.10.2025 00:00
Аукціон:
27.10.2025 12:55 - 27.10.2025 16:03
Період кваліфікації:
27.10.2025 16:03 - 30.10.2025 17:10
Період завантаження договору:
05.11.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴823 200.00 Лот 1. Щебенево-піщана суміш С7 0-40 мм
- Лот №2 ₴668 800.00 Лот 2. Щебінь фр. 20-40 мм; щебінь фр. 40-70 мм
- Лот №3 ₴155 250.00 Лот 3. Гранітний відсів 0-5 мм