-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебенево-піщана суміш, щебінь, гранітний відсів
Оголошено тендер
1 647 250.00
UAH
Номер:
9eaf2d3dc3de4849b3df6fb79119e5fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-17-004187-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 647 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебенево-піщана суміш, щебінь, гранітний відсів
Примітки:
Відповідно до пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 №1082 коди ДК 021:2015:
Лот. 1 – «Щебенево-піщана суміш С7 0-40 мм» - 14212000-0 «Гранули, кам’яна крихта, кам’яний порошок, галька, гравій, колотий камінь і щебінь, кам’яні суміші, піщано-гравійні суміші та інші наповнювачі»;
Лот. 2 – «Щебінь фр. 20-40 мм; щебінь фр. 40-70 мм» - 14212000-0 «Гранули, кам’яна крихта, кам’яний порошок, галька, гравій, колотий камінь і щебінь, кам’яні суміші, піщано-гравійні суміші та інші наповнювачі»;
Лот. 3 – «Гранітний відсів 0-5 мм» - 14212000-0 «Гранули, кам’яна крихта, кам’яний порошок, галька, гравій, колотий камінь і щебінь, кам’яні суміші, піщано-гравійні суміші та інші наповнювачі».
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.10.2025 10:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ - 1002710
Код класифікації видатківКПК-2025:1002710 - Здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави
Сума1 647 250.00 UAH