-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-002338-a
Торги не відбулися
3 341 371.71
UAH з ПДВ
Номер:
c1ebc59fb6b0496784cde905a22233ca
Внутрішній номер закупівлі:
26791280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-002338-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Жураковська +380977624153 zakupki_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 341 371.71 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 10:11 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 10:11 - 25.10.2025 00:00
Аукціон:
з 27.10.2025 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 341 371.71 Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»