-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Оголошено тендер
3 341 371.71
UAH
Номер:
185273236bc84120ab6000342d6eefdb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-17-002065-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 341 371.71 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Примітки:
Закупівля здійснюється на 2025 - 2026 рр.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
17.10.2025 09:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» 2025 рік
Кількість
65.945 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» 2026 рік
Кількість
130 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗалозецька
Сума2 924 425.71 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗалозецька
Сума416 946.00 UAH