• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комплекти мультимедійного обладнання . Тип 3.

закупівля здійснюється відповідно до Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility . Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Завершена

203 100.00 UAH з ПДВ
Номер: b042c4b09b8b4dd683b71c6b0eff24f0
Внутрішній номер закупівлі: 26787227
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-16-015602-a   
Замовник: Кварцитненський ліцей Гладковицької сільської ради
Контактна особа: Ковальчук Тетяна 380678537221 Lev-mk@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 203 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.10.2025 17:25 - 21.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2025 17:25 - 24.10.2025 00:00
Аукціон: з 24.10.2025 11:06
Період кваліфікації: 24.10.2025 00:00 - 27.10.2025 15:33
Період завантаження договору: 02.11.2025 00:00 - 12.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴203 100.00 комплекти мультимедійного обладнання . Тип 3.