-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання . Тип 3.
Оголошено тендер
203 100.00
UAH
Номер:
7916924c1ac54760a183036c32116980
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-16-018634-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кварцитненський ліцей Гладковицької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670753
-
Адреса:
11114, Україна, Житомирська область, Коростенський район, селище Кварцитне, Вулиця Кварцитників, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кварцитненський ліцей Гладковицької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670753
-
Адреса:
11114, Україна, Житомирська область, Коростенський район, селище Кварцитне, Вулиця Кварцитників, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
203 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти мультимедійного обладнання . Тип 3.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.10.2025 16:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
комплект мультимедійного обладнання для кабінету біології Тип 3
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2025
комплект мультимедійного обладнання для кабінету математики Тип 3
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0111183 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяКварцитне
Сума34 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0111184 Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКварцитне
Сума169 100.00 UAH