• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

(ДК 021:2015) - 16340000-0 «Збиральні та обмолочувальні машини» Комбайн гарбузовий 1500 мм причіпний для потреб Полтавської філії УІЕСР

Торги не відбулися

105 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f06494514b6c430fb78e58cdee6161f8
Внутрішній номер закупівлі: 26786990
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-16-015354-a   
Замовник: Український інститут експертизи сортів рослин
Контактна особа: Людмила Мандебула +380665561679 poltav.dc@gmail.com https://sops.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 16340000-0 Збиральні та обмолочувальні машиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 105 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.10.2025 20:04 - 21.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 16.10.2025 20:04 - 24.10.2025 00:00
Аукціон: з 24.10.2025 14:15
Проект договору: Завантажити

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴105 000.00 лот № 1