-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ДК 021:2015) - 16340000-0 «Збиральні та обмолочувальні машини» Комбайн гарбузовий 1500 мм причіпний для потреб Полтавської філії УІЕСР
Оголошено тендер
105 000.00
UAH
Номер:
0e6ce84eaeba49b98144da1b4fc66bab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-16-017995-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Український інститут експертизи сортів рослин
×
-
Код ЄДРПОУ:
00488332
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Горіхуватський шлях, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Український інститут експертизи сортів рослин
×
-
Код ЄДРПОУ:
00488332
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Горіхуватський шлях, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
105 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(ДК 021:2015) - 16340000-0 «Збиральні та обмолочувальні машини» Комбайн гарбузовий 1500 мм причіпний для потреб Полтавської філії УІЕСР
Примітки:
39500, Полтавська область, Полтавський район, м. Карлівка, вулиця Мостова, будинок 5.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
16340000-0 Збиральні та обмолочувальні машини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.10.2025 16:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комбайн гарбузовий 1500 мм причіпний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2801310 - Організація і регулювання діяльності установ в системі агропромислового комплексу
Сума105 000.00 UAH