-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 – 09123000-7 «Природний газ»)
Тендер Prozorro UA-2025-10-16-014768-a
Торги не відбулися
1 108 419.00
UAH з ПДВ
Номер:
28453ab37ab943c3b80baa6f4d09a8da
Внутрішній номер закупівлі:
26786397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-16-014768-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ 7-МА ПЕРЕСИПСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Урсатьєва +380636875440 tenderdpss@gmail.com https://odesa.consumer.gov.ua/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 108 419.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2025 16:37 - 21.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2025 16:37 - 24.10.2025 08:00
Аукціон:
з 27.10.2025 13:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 108 419.00 ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 – 09123000-7 «Природний газ»)