• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 – 09123000-7 «Природний газ»)

Оголошено тендер

1 108 419.00 UAH
Номер: 90efd6267d4a407fb7d5f66461678daa
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-16-017899-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 108 419.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 09120000-6 «Газове паливо» (ДК 021:2015 – 09123000-7 «Природний газ»)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 16.10.2025 16:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0412010 - Керівництво та управління у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума1 108 419.00 UAH