-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти мультимедійного обладнання. Тип 3.
Тендер Prozorro UA-2025-10-16-011701-a
Закупіля здійснюється відповідно до Рамкової угоди щодо спнціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратіфікованої Законом України від 06.06.2024 № 3786-ІХ, що співфінансується Європейським союзом- Ukraine Facility. Зміст висвітленої інформації не обовязково відображає позицію Європейського союзу.
Торги відмінено
203 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
e832c94a0e554064a6d1d9debacfb9b1
Внутрішній номер закупівлі:
26783325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-16-011701-a
Замовник:
Кварцитненський ліцей Гладковицької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670753
-
Адреса:
11114, Україна, Житомирська область, Коростенський район, селище Кварцитне, Вулиця Кварцитників, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Тетяна 380678537221 Lev-mk@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
203 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2025 15:21 - 21.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2025 15:21 - 24.10.2025 00:00
Аукціон:
з 24.10.2025 12:06
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
492ca944005b47e48e15d33597d12fb3
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Вказані некоректніи дані є технічною помилкою
Період оскарження:
16.10.2025 16:34 - 27.10.2025 00:00
Дата опублікування:
16.10.2025 16:34
Дата виконання:
27.10.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴203 100.00 Коплекти мультимедійного обладнання . Тип 3.