-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання. Тип 3.
Оголошено тендер
203 100.00
UAH
Номер:
96b170700909498eaebe2b82dd1d6fbe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-16-013313-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кварцитненський ліцей Гладковицької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670753
-
Адреса:
11114, Україна, Житомирська область, Коростенський район, селище Кварцитне, Вулиця Кварцитників, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кварцитненський ліцей Гладковицької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
06670753
-
Адреса:
11114, Україна, Житомирська область, Коростенський район, селище Кварцитне, Вулиця Кварцитників, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
203 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти мультимедійного обладнання. Тип 3.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.10.2025 14:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
комплект мультимедійного обладнання для кабінету біології . Тип 3.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2025
комплект мультимедійного обладнання для кабінету математики. Тип 3.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 10.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0111184
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКварцитне
Сума169 100.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВК 0111183
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКварцитне
Сума34 000.00 UAH